21stC.net
    Hier vind u informatie en downloads van onze programma's
    Wilt u reageren, meehelpen of ben je DJ, Klik dan hier.
    Welke DJ's staan er achter 21stC?? Klik hier.
    Allerlij handige leuke links naar Clubs, DJ's, Bioscopen en Labels
    Terug naar de startpagina

Welkom op de site van the 21st century.
The 21st Century ofwel 21stC is een radioconcept van verschillende programma gebaseerd op de muziekstijlen die je in het uitgaansleven te horen krijg. Zo is Top40 muziek vertegenwoordigd, Disco(Nouveau), Dance, (Hard)Trance, Jump en Retro. Dit alles met een goede afwisseling van nieuwe topnummers, oude klasiekers en natuurlijk het onbekend maar kwalitatieve. Zo is er voor iedereen iets en komt elke muziekstijl aan bod. Tevens wordt er aandacht besteed aan Uitgaans-nieuws en Bioscoop-Nieuws. Voor het volledige programma aanbod kunnen jullie bij de programma's kijken. Uit enkele programma's van 21stC zijn de mixen zijn te downloaden, deze zijn hier ook terug te vinden.

Deze radioshow zendt uit over Zeeuws-vlaanderen via ScheldemondFM in Breskens op de zender Breskens 107.5FM zender Aardenburg 105.5FM en op de kabel op 106.5
U kunt ons ook via onze LiveStream beluisteren.

 


27-05-09 Party Update
13-05-09 Website bijgewerkt. Parties Added

Date Club Party DJs
29-5-2009 Vrijdag Friday  
29-5-2009 Hooizolder (West-Kapelle)(NL) Confused: A new generation Kasparov, Master of Noise, Re-Style, M-Ystert, Blade, Demon, Milo
29-5-2009 Noxx (Antwerpen)(B) Luxe c'est Chic Taio Cruz, Master Lee, Cosmic Storm & Squal, Joe E Joe, Dash
29-5-2009 Carré (Willebroek)(B) Album Release Ciara Fre, Eno
29-5-2009 Café d'Anvers (Antwerpen)(B) Circoloco David, Squillace, Tofke, Massimo Girardi, Hermanez, Pedro Mercado, Dimitri Vegas, Like Mike, Igor, Oz Romita, Yvo
29-5-2009 Illusion (Lier)(B) Back to the 90's @ The Level Wout, Jan Vervloet, Seelen, J.H.M., Jimmy Goldschitz, Christophe, Chiq
30-5-2009 Zaterdag Saturday  
30-5-2009 Discotheek Joy (Cadzand-bad)(NL) Pinkster Saturday Torque, Gé
30-5-2009 Hooizolder (West-Kapelle)(NL) Super Saturday 2 Faced Funks
30-5-2009 Kokorico (Zomergem)(B) DiMaro Release Party and Glow DiMaro, MC Shurakano, Benny, Vince!, Kevin Belushi, Krizz
30-5-2009 The Temple (Destelbergen)(B) Glamorous by David Latour David Latour, Michael Beltran, John P.
30-5-2009 Noxx (Antwerpen)(B) Resident Saturday Mr Grammy, Guy'do, Yves V, Alec, Tofke, Mystique
30-5-2009 Carré (Willebroek)(B) Super Saturday Laurent Wéry, Frank Ti Aya
30-5-2009 Versuz (Hasselt)(B) Versuz on Saturdays Barry Fore, Dave Lambert, Tom Leclerq, Mc Shurakano, Sense, MC Money, Chen, Thomas
30-5-2009 La Rocca Ballroom (Lier)(B) 5 Years Abfab Macphisto, Pepe Luvwax
30-5-2009 La Rocca Backstage (Lier)(B) Mish Mash Brian-V, Daez
30-5-2009 Café d'Anvers (Antwerpen)(B) CDA Classics Jan van Biesen, Bartholomeo, Patrick Schmidt, Asfaltr
30-5-2009 Illusion (Lier)(B) Slam! Wout, Jan Vervloet, Jan, Nico, Jean, Chritophe, Seelen, Freek
30-5-2009 Cherry Moon (Lokeren)(B) Ghost Style Groove Shifter aka Nicolas Clays, Mark with a K, DP aka Teksoldierz, Dave-D, Solaxx, Genetic, D-Feat, Ghost
30-5-2009 Oh! (Gavere)(B) Big Party - The Birthday Edition Pedroh!, W4cko
30-5-2009 Complex (Sint-Niklaas)(B) XXL Birthdayz - Special Edition Q-Ice, Dark-E, Binum, Jones, Sjoekoe, Pat-B, Chintoq
31-5-2009 Zondag Sunday  
31-5-2009 Discotheek Joy (Cadzand-bad)(NL) Pinkster Sunday DJBK.net, Torque
31-5-2009 Hooizolder (West-Kapelle)(NL) Diamonds on Sunday Brian S, Dyna, Pryde MC, Frans van Dyke
31-5-2009 Kokorico (Zomergem)(B) Mega Retro George's, Dave Lambert, Yves de Ruyter, Kevin Belushi, Vince!, Benny
31-5-2009 The Temple (Destelbergen)(B) Toprequest: The Party Resident Top-Radio DJs
31-5-2009 Noxx (Antwerpen)(B) Noxx Invites: Sister Bliss Sister Bliss, Brian V, Muly, Twice, Master Lee, C-zer
31-5-2009 Carré (Willebroek)(B) R&B Sunday XXL: Jo$$ Jo$$, Frank Ti Aya, Glenn, Eno
31-5-2009 Versuz (Hasselt)(B) RnB Diamonds; What women want Frederico, Tariq, Boety, Fame, Chen
31-5-2009 La Rocca Ballroom (Lier)(B) Classic Sunday Joeri, Neon, Yves DeRuyter
31-5-2009 La Rocca Backstage (Lier)(B) Sweet & Salt Dava Di Toma, Ced-N, T-Love
31-5-2009 Illusion (Lier)(B) The Hype @ Ground Level Jochem & T, Fré vs Micha, Christophe, Jean, Nico, Seelen, Jan Vervloet
31-5-2009 Cherry Moon (Lokeren)(B) Club X XXL - Oldschool Edition Darkrave, Paul Elstak, Rob & MC Joe, Yves, Bass, Dutchman Jack, Psycko DJ, Casper, Anthrax, Evolver, Chaos, Don Vito, Demon Queen, Corecrusher, Insane, Re-Act, Positivo, Miss Little E, Skull, Wiseguy
31-5-2009 Oh! (Gavere)(B) The Oh! Top 100 Pedroh!, W4cko
31-5-2009 Complex (Sint-Niklaas)(B) Coone's Birthday Bash Coone, Deepack, Ruthless, D-Block & S-TE-Fan, Psykopunkz, Fenix, Ronald V, Q-Ic, Jones, Sjoekoe, Demoniak, Orpheuz, Def Toys, Dr Phunk
1-6-2009 Maandag Monday  
1-6-2009 Carré (Willebroek)(B) Funky Monday DiMaro, Glenn
1-6-2009 Versuz (Hasselt)(B) Folliez E.S.P., J-Mbargo
4-6-2009 Donderdag Thursday  
4-6-2009 Carré (Willebroek)(B) Pretty People Party: La Voile Rouge Glenn, DiMaro
4-6-2009 Versuz (Hasselt)(B) Stella Student Night Thomas, E.S.P.
4-6-2009 Café d'Anvers (Antwerpen)(B) Thursdays Ralf, Serom, Asfalte
5-6-2009 Vrijdag Friday  
5-6-2009 The Temple (Destelbergen)(B) Club Heat Club Heat Resident DJs
5-6-2009 Carré (Willebroek)(B) Birthday Friday Fre
5-6-2009 Café d'Anvers (Antwerpen)(B) Mimazu with Karotte & Momsclub Karotte, Clar & Cameo, DeeJames, Luvs & Praktis, Dan D & Rutz
5-6-2009 Illusion (Lier)(B) Retro Classix @ Ground Level A-Tom-X, Jan Vervloet, J.H.M., Jan, Chiq, Mike Thompson
6-6-2009 Zaterdag Saturday  
6-6-2009 Discotheek Joy (Cadzand-bad)(NL) Corona Night Torque, Gerben
6-6-2009 Hooizolder (West-Kapelle)(NL) Girls Night Out 0
6-6-2009 Carré (Willebroek)(B) Super Saturday: Loaded by Carlsberg Laurent Wéry, Frank Ti Aya, Mark Heyninck
6-6-2009 Versuz (Hasselt)(B) Versuz on Saturdays Barry Fore, Dave Lambert, Tom Leclerq, Sense, MC Money, Chen, Thomas
6-6-2009 La Rocca Ballroom (Lier)(B) Good Times Olivier Abbeloos, Dee, Gee, Philip
6-6-2009 La Rocca Backstage (Lier)(B) Influenza Miss Ann, Dimitrix, Twins A
6-6-2009 Café d'Anvers (Antwerpen)(B) Silicone Soul Album Release Party Silicone Soul, Bartholomeo, Patrick Schmidt, Mad-D
6-6-2009 Illusion (Lier)(B) Pure & Soundz Fresh Jan, Wout, Jan Vervloet, Nico, Jean, Christophe, Seelen, Kenin, Nick
6-6-2009 Cherry Moon (Lokeren)(B) Girls, Girls, Girls Ghost, Dave-D, D-Feat, DP
6-6-2009 Oh! (Gavere)(B) The Oh! On tour Pre-Party Pedroh!, W4cko
6-6-2009 Complex (Sint-Niklaas)(B) Detektor Manu Kenton, Max Walter, Davoodi, Ronald V, Q-Ic, Jones, Binum, Sjoekoe
7-6-2009 Zondag Sunday  
7-6-2009 Carré (Willebroek)(B) R&B Sunday Street Soul Scenario, Frank Ti Aya
7-6-2009 La Rocca Ballroom (Lier)(B) Matinee G-Martin, Tofke, Alec, Mario, Joeri
7-6-2009 La Rocca Backstage (Lier)(B) Club Local One Tofke, Alec, Pepe linan, Jochem, Oz Romita
8-6-2009 Maandag Monday  
8-6-2009 Carré (Willebroek)(B) Funky Monday DiMaro, Glenn
8-6-2009 Versuz (Hasselt)(B) Versuz on Mondays Senor Funk
11-6-2009 Donderdag Thursday  
11-6-2009 Versuz (Hasselt)(B) Stella Student Night Thomas, E.S.P.
11-6-2009 Café d'Anvers (Antwerpen)(B) Thursdays Ralf, Serom, Asfalte
12-6-2009 Vrijdag Friday  
12-6-2009 Hooizolder (West-Kapelle)(NL) Sweet Beatz Kempi, Jhermain
12-6-2009 Carré (Willebroek)(B) Birthday Friday Fre
12-6-2009 Versuz (Hasselt)(B) Soiree Barque a Jack Resident DJs
12-6-2009 Café d'Anvers (Antwerpen)(B) From Disco2Disco Jan van Biesen
12-6-2009 Illusion (Lier)(B) Grooveyard - The Green Edition @ The Level Timax, Nico, Davi, Chichou, Chiq
13-6-2009 Zaterdag Saturday  
13-6-2009 Discotheek Joy (Cadzand-bad)(NL) Boswandeling Night Torque, Gé
13-6-2009 Hooizolder (West-Kapelle)(NL) Birthday Bash 0
13-6-2009 Versuz (Hasselt)(B) Versuz on Saturdays Barry Fore, Dave Lambert, Tom Leclerq, Sense, MC Money, Chen, Thomas
13-6-2009 La Rocca Ballroom (Lier)(B) Papaya "Black" Joeri, Philip, Neon
13-6-2009 La Rocca Backstage (Lier)(B) 4,5 Years Superclub Brian-V, Prinz
13-6-2009 Café d'Anvers (Antwerpen)(B) Smos and Baby Bee Anniversary with Kiki Kiki, Som & Baby Bee, The Chef ft. MC Red1
13-6-2009 Illusion (Lier)(B) The Hyve Christophe, Seelen, Steven, Jean, Nico, Wout, Jan Vervloet, Jan
13-6-2009 Oh! (Gavere)(B) Big Celebration Pedroh!, W4cko
13-6-2009 Complex (Sint-Niklaas)(B) Superstarz; Ladies Edition Stephy, Ladyboy, Coone, Ronald V, Dark-E, Jones, Sjoekoe
14-6-2009 Zondag Sunday  
14-6-2009 La Rocca Ballroom (Lier)(B) Electrosa Anaelle, Denis G, Joeri, Neverdogs, Ben Rau
14-6-2009 La Rocca Backstage (Lier)(B) Sweet & Salt Dava, Ced N, Franco La Cara
15-6-2009 Maandag Monday  
15-6-2009 Versuz (Hasselt)(B) Versuz on Mondays Senor Funk
16-6-2009 Dinsdag Tuesday  
17-6-2009 Woensdag Wednesday  
17-6-2009 Versuz (Hasselt)(B) Overtime Resident DJs
18-6-2009 Donderdag Thursday  
18-6-2009 Versuz (Hasselt)(B) Stella Student Night Thomas, E.S.P.
18-6-2009 Café d'Anvers (Antwerpen)(B) Thursdays Ralf, Serom, Asfalte
19-6-2009 Vrijdag Friday  
19-6-2009 Hooizolder (West-Kapelle)(NL) 25+ Avond Edwin
19-6-2009 Café d'Anvers (Antwerpen)(B) Push it Club invites Plastik Lapsap, Beens, Prinz, Keatch, The Oddword
20-6-2009 Zaterdag Saturday  
20-6-2009 Discotheek Joy (Cadzand-bad)(NL) Radio-Active Torque, Gé
20-6-2009 Hooizolder (West-Kapelle)(NL) Hooizolder Trakteerd 0
20-6-2009 Versuz (Hasselt)(B) Versuz on Saturdays Barry Fore, Dave Lambert, Tom Leclerq, Sense, MC Money, Chen, Thomas
20-6-2009 Café d'Anvers (Antwerpen)(B) CDA invites Jan van Biesen Jan van Biesen, Bartholomeo, Patrick Schmidt, Serom
20-6-2009 Cherry Moon (Lokeren)(B) State of Core Angerfist, Noize Supressor, Ophidian, EndyMoin, Kristof, Casper, Noize-X, Anthrax, Evolver
20-6-2009 Oh! (Gavere)(B) Big Party Pedroh!, W4cko
20-6-2009 Complex (Sint-Niklaas)(B) Sjoekoe's Birthday Bash Sjoekoe, Massiv, Demoniak, Fenix, Dark-E, Ronald V, Jones, Binum, Orpheuz, Detektor, Genetic, Point Blanc